XBOX ONE İLE OYNAYABİLECEĞİNİZ EN GÜZEL OYUNLAR

1-Sunset Overdrive

Oynayabileceğiniz en tuhaf oyunlardan biri olan bu oyunda zombilerin çokca olduğu bir dünya da kaykay sürermiş gibi gezerken bir eğlence yaşanıyor.

2-Cuphead

Oyunda bolca aksiyon sahneleri var. Müzikte buna destek oluyor. Koş ve ateş et şeklinde oynanan bu oyun da kolay olmayan kavgalar yer alıyor. Bu oyunu oynarken eski zamanların çizgi filmindeymiş gibi hissedebilirsiniz.

3-Inside

Oyunda ki amaç gizemli olan korkutucu olan bir dünya da küçük bir çocuğu yaşatmak. Oyun başlarda basit olsa da ilerki zamanlarda oldukça karışık bir hale geliyor ve zorlaşıyor. Ancak finali etkileyici diyebiliriz.

4-Ori and the Blind Forest: Definitive Edition

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition, çok sevimli bir oyun. Oyunda bir ormanda kurulan platformlara tırmanarak veya zıplayarak ilerlemeye çalışan bir kahramımız var. Bu kahramanın adı ise Ori. Oyunun hikayesinden olsa gerek oldukça zevkli.

5-Below

Geliştirilmesi oldukça uzun süren bu oyun yer altında dünyasında oynanıyor. Oyuncuların amacı kısa yolları kullanarak, bulmacaları çözerek hayatta kalmaya çalışmak. Bunu yapmak için profesyonelleşmekte gerekiyor. Çünkü oyun hiç basit değil.

6-Slime Rancher

Bağımsız oyunalardan zevk alıyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz. Steam üzerinde başarıya ulaşmış bu oyunu Xbox One üzerinden de oynayabilirsiniz.

7-Sonic Forces

Hikaye yönünden olsun, çevresinden olsun bu oyunda hata aramak oldukça zor. Nostalajiyi seviyorsanız bu oyun sayesinde o hissi yaşayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir