EN İYİ 5 YARIŞ OYUNU

1-Blur

Her anı dolu olan yarış kulları olmayan efektlerle dolu bu oyun 2010’da çıktı. Ölüm yarışı adlı film ile benzerlikleri olduğu için oldukça da sevildi. Yarış pistinde bulunan becerileri alıp rakibinize ateş edebiliyor hasar verebiliyorsunuz. Her hasar da her vuruşta araba güç kaybediyor böylelikle yarışta öne geçebiliyorsunuz. Rakibe hasar vermek isterken hasar yememekte oldukça önemli bu yüzden çok dikkatli olmamız gerekir. Oyarken oldukça zevk alacağınız bu oyun listemizin en başında geliyor.

2-Dirt Rally

Oynayabileceğiniz en iyi ralli oyunu olan Dirt Rally, Aralık 2015’de piyasaya sürüldü ve kısa süre de popülerleşti. İstediğiniz arabayla istediğiniz hava durumunda yarışmak sizin elinizde. Kameraların çok güzel şekilde ayarlanmış olması da oyuna ayrı bir güzellik katıyor. Yarışırken önünüze zorlu engeller çıkıyor. Bu da oyuna heyecan katıyor. Bu güzel ralli oyunu listemizin 2. sırasında yer almakta.

3-Grid 2

Oyunda oldukça güzel yarış pistleri  ve grafikler bulunuyor. Araba sürüşünün dengesi oldukça mükemmel. Ne kadar hızlı giderseniz gidin dönüşler de kontrol iyi bir yapıda. Bu oyun da listemizin 3. sırasında yer alıyor.

4-Rocket League

Bu oyun da araba sürerken aynı zaman da futbolda oynuyorsunuz. Sahada bulunan becerilerle hızlanıyor, takla atıp büyük topu kaleye sokmaya çalışıyorsunuz. Hem araba sürüp hem de futbol oynamamızı sağlayan bu keyifli oyun listemiz de 4. sıra da yer alıyor.

5-Test Drive Unlimited 2 

101 farklı araba seçeneği bulunan bu oyunda poliste olabiliyorsunuz. Sizden kaçanları kovalayıp oynama şansınız var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir