BURÇLARIN FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ

Oğlak

Yüzleri dar alınları uzun burunları ve dudakları şekilli olur. Genelde fotojenik olan Oğlak burçlarının dişleri de düzgündür. Elmacık , burun ve diğer kemikleri çıkık olabilir.Genelde saçları gözleri koyu renkli , esmer olurlar. Ayrıca sırtlarında hafif bir kamburluk olabilir.

Kova

Uzun boylu , ince kol ve bacaklara sahip olurlar.Dudakları ince ,yüzleri oval, omuzları geniş , sesleri tiz olur.Ayrıca saçları dalgalı , gözleri açık renk olur.

Balık

Kısa boylu , dar omuzlu , dolgun vücutlu, geniş basenli olurlar.Ayakları dışa dönük , gözleri biraz çekik koyu kahve , koyu yeşil , koyu mavi olur.Sevimli bir yüz ifadeleri olabilir.

Koç

Badem gözlü, ince dudaklı , küçük dişli,uzun boyunlu , kısa elli ,kısa bacaklı , geniş omuzlu olurlar. Saçları ve gözleri koyu renkli olur.

Boğa

Kısa boyunlu , orta boylu olurlar.Dudakları dolgun yüzü karemsi olur.Saç ve ten rengi soluk olabilir.Ses tonları genelde güçlüdür.

İkizler

Boyu , kolları , bacakları , elleri uzun ve zarif olur.Yüz küçük ve yuvarlak , dudaklar geniş ve ince olur.Saçları ve gözleri açık renk olur.Genelde ince ve zayıf olurlar.

Yengeç

Boyları kısa omuzları dar ve düşük olur.Kaşlar ay , gözler badem , gür kirpik, kemerli burun , çenede gamze olabilir. Saçları genelde açık renk olur.Gözlerde genelde uykulu ifade olur.

Aslan

Uzun boylu , geniş omuzlu , dar basenli, vücut kaslı olur. Saç ve ten rengi açık , pembemsi olur.Gözleri iri yüzü kemikli olur.Burun uzun dudakları ince olabilir.

Başak

Uzun boylu, ince ve uzun kollar , bacaklar olabilir. Yüz küçük ve yuvarlak , saçlar düz, dişler ayrık olur.

Terazi

Orta boylu , geniş omuz ve basenli ,ince kemikli olurlar.Gözleri , renkleri ve saçları açık renk olur.Burun düzgün , gamzeli ve düzgün ciltli olurlar.

Akrep

Boyları orta , bacakları kısadır.Saçları ve kaşları gür , uzun olur.Gözleri genelde derin ya da çekik, koyu mavi , koyu yeşil olur.Yüz tipi üçgen , elmacık kemikleri çıkık olabilir.

Yay

Uzun boylu , zarif ve uzun kollar , bacaklar eller olabilir.Gözleri iri , burunları uzun olabilir.Omuzları geniş olur ve basenden kilo almaya müsait olurlar.Göz ten ve saç rengi oldukça açıktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir